Regulamin

1. Zawarcie umowy i odstąpienie od umowy

1.1 Złożenie zamówienia telefonicznie, osobiście w kwiaciarni lub naszych dilerów uznawane jest za zawarcie umowy na wykonanie zlecenia (aranżacji kwiatowej) oraz oznacza konieczność opłacenia powstałego zobowiązania.

1.2 Każdemu klientowi, będącemu konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie nie później niż 12 godz. przed realizacją. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: F.H.U. Kwiaciarnia Fantazja ul P.C.K. 1, 42-218 Częstochowa, z dopiskiem „odstąpienie od umowy” lub osobiście w punkcie którym ta umowa została zawarta.

1.3 Koszty zwrotnego dostarczenia zamówienia obciążają klienta.

1.4 Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w przypadku świadczenia usług, jeżeli kwiaciarnia Fantazja wykonała w pełni usługę za wyraźną zgodą zleceniodawcy i spełniono obowiązek poinformowania (przed rozpoczęciem świadczenia) klienta o utracie prawa do odstąpienia od umowy po spełnieniu świadczenia oraz w przypadku świadczeń, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz niefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta, dla zaspokojenia jego indywidualnych potrzeb lub ściśle związanych z jego osobą (Produkty na specjalne zamówienie klienta), a także gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; stosownie do przepisów art. 38 pkt 1, 3, 4 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827).

2. Polityka zastępowania kwiatów

2.1 Kwiaciarnia Fantazja dołoży wszelkich starań, aby złożone zamówienie przez zleceniodawcę zostało wykonane w kolorze, stylu, formie, najbardziej przypominające do wybranego spośród naszej oferty katalogowej kwiaciarni.

2.2 Bardzo prosimy mieć na uwadze, iż kwiaty są produktami niepowtarzalnymi. Również zaznaczamy, że niektóre gatunki kwiatów różnią się od siebie w danym sezonie oraz, że każdy florysta ma inny styl układania kwiatów dlatego też zamówienia mogą nieznacznie różnić się od oferowanych wzorców. Zdarza się, że zastąpienie jednego kwiatu innym musi być konieczne, aby dotrzymać zawartej umowy. W takim przypadku gwarantujemy, że jego wartość będzie równa lub wyższa. Realizacja zamówienia na podane kwiaty często zależy od jego osiągalności zakupu w handlu.

2.3 Kwiaciarnia Fantazja zastrzega sobie prawo do realizacji zamówień(kwiatów) o zbliżonej jakości i wyglądzie spośród naszej oferty. Forma, kolor kompozycji oraz jest niezmienna.

Informacja!

Z dniem 1 Października 2022 r. Kwiaciarnia z ul. PCK 1 zostaje przeniesiona pod adres:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

  • Przyjmujemy zamówienia telefonicznie

  • Realizujemy dostawy pod wskazany adres w Częstochowie

Więcej informacji kontaktowych w stopce strony