O Nas

Kwiaciarnie Fantazja oferują najbogadszą ofertę wypracowywaną przez lata praktyki.

O Nas

Nasze kwiaciarnie Fantazja działają na rynku od 1986 roku, a tradycje florystyczne są w niej przekazywane z pokolenia na pokolenie. Staramy się, aby osoby kupujące u nas kwiaty były zadowolone z naszych usług.
 W ofercie naszej można znaleźć kwiaty cięte i doniczkowe, bukiety okolicznościowe, kompozycje kwiatowe, bukiety ślubne, aranżacje komunijne, kosze kwiatów, wieńce kondolencyjne. Dostępne są także doniczki, koszyczki, ziemia do kwiatów, czy też różne odżywki do roślin.

Prezentowane kompozycje kwiatowe można dowolnie zmieniać, według Państwa życzenia i upodobania. Ceny i zamówienia uzgadniamy indywidualnie po skonsultowaniu się telefonicznie lub osobiście. Zapewniamy Państwu szeroką gamę naszych usług oraz dostawę kwiatów pod wskazany adres(nie jesteśmy firmą pośredniczącą). Proponujemy możliwość dołączenia bileciku lub kartki z życzeniami. 

Dekoracje Ślubne

Na tę niepowtarzalną okazję jaką jest ślub, nasza firma proponuje szeroki wybór kwiatów, układane w przepiękne i eleganckie bukiety. Charakteryzują się one wyjątkową subtelnością, co daje gwarancję idealnego dopasowania do sukni ślubnej panny młodej. Układamy także butonierki dla pana młodego oraz wiązanki i butonierki dla świadków. Klienci mogą dokonać wyboru pomiędzy bukietami tradycyjnymi bądź też nowoczesnymi – zgodnym z najnowszymi trendami i stylem. Kwiaciarnia oferuje również usługi w zakresie dekoracji samochodu i bramy ślubnej, sali weselnej a także kościoła.

Aranżacje kondolencyjne

Kwiaciarnie „Fantazja” zapewniają swoim klientom godne pożegnanie ich bliskich dzięki bardzo starannie przygotowywanym wieńcom i wiązankom pogrzebowym, które dekorujemy wypisaną szarfą z tekstem ustalonym przez Państwa lub wstążką z napisem ostatnie pożegnanie. Wykonujemy dekoracje trumny oraz urny. Oferujemy również kompozycje nagrobne na podłożu świerkowym żywym, gąbce florystycznej z kwiatów żywych. Wykonujemy także bukiety pogrzebowe w formie wiązanki kwiatów ciętych do ręki. Dowozimy wieńce i wiązanki pod wskazany adres do Kościoła, Kaplicy i na cmentarz.

dostawa kwiatow